top of page

NEUROMETRICS OMNIBUS

TV Reklamı * Basılı Reklam * Sosyal Medya Reklamı  * Email Marketing  * SMS Banner * Digital  Reklamlar

   Her gün maruz kaldığımız reklamlar ve mesajlar zihnimizde kalıcı izler bırakabilir mi ? Yeni ürünler, ambalajlar, tasarımlar, logo, kampanyalar ve dijital dünya mağaza ve raflarda yer alan ürünleri almamızı sağlar mı? Zihnimizde olan, ancak farkında olmadığımız bilinçdışı etkiler, autopilot sistemde kararlar vermemize neden oluyor. Dikkat, hafızada kalma ve duygusal tepkileri ölçümleyerek satın almayı harekete geçirecek ipuçlarını elde etmek mümkün!

 

   NeurometricsOmnibus çalışması ile TV, outdoor, dijital/basılı reklam, ve satış noktası POP’leridüzenli olarak test ediliyor. Hangi sahneler en fazla duygusal etkiyi yaratıyor, kısa versiyon için öneriler, dikkat çeken unsurlar, packshot, sıcaklık haritaları ile doğru alan kullanımı konusunda destek oluyor.  Müzik hangi duygularımı harekete geçiriyor, ünlü kullanımı olumlu duygular yaratıyor mu cevap bulacak sorularınız arasında olacak. 

eyet.png

Gözbebeğini takip ederek, nereye, ne kadar süre ve hangi sıra ile baktığını ölçer

gsr.png

Medical EEG’lerin ölçüm kapasiteleri çok geniştir, Beyinde oluşan elektriksel akımlar işlenerek beğeni, hafıza, dikkat, bilişsel yük gibi bir çok farklı parametreler ölçülür.

eeg.png

Galvanic Skin Response deride oluşan elektriksel aktiviteleri ölçer. Heyecan ve farkındalık durumlarını derideki elektriksel aktivite değişimleri ile ölçer.

elegant-young-business-staff-PA2UT8D.jpg

Neurometrics Omnibus dönemleri ve detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

bottom of page